© wszelkie prawa itd. 500 lat temu poeta pisał: "na początek zabijmy wszystkich prawników". Błyskotliwie. Dziś, w dobie internetu, prosimy o zwykłą przyzwoitość - czyli podanie źródła, kiedy ktoś poniższe treści chociażby cytował. Proste? Prawo własności jest - podobno - święte...

Projekt Systemu XXL WYBORY na bazie MS EXCEL od wersji 2007 wzwyż

Zastrzegamy szczególnie prawa autorskie, dotyczące głównej idei System XXL WYBORY: jest to program, który za każdym razem TWORZY programy (z niepowtarzalnym "kodem DNA") dla dowolnych wyborów, działający w określonym czasie. System XXL WYBORY może być stworzony na dowolny system operacyjny, w dowolnym języku programowania. Wyzywamy wszelkich hakerów świata, do prób zafałszowania wyników wyborów, realizowanych przez projektowany program! Wątpliwości: czy komuś na świecie jest potrzebny taki program?

Aktualizacja 18.10.2015. Administrator: ewa@xxlwybory.pl - więcej informacji


18.10.2015.    Zgodnie z informacją z dn. 09.07.2015. prace nad projektem  System XXL WYBORY będą trwały, ale tymczasem w przygotowaniu projekt - pod długim tytułem: Kostka Rubika dla każdego, przy pomocy trzech procedur i jednej głłwnej - więcej  - informacja z dn: 18.10.2015. KLIKNIJ.

 


26.05.2015 - projekt WARKOCZ KOMETY zakończony.
WARKOCZ KOMETY
jest opowieścią o kobietach. Wszystkie pokazane w niej zdarzenia miały, mają i (niestety jeszcze długo!) będą miały miejsce w naszej rzeczywistości, poza " oczywiście " pierwiastkiem mistycznym (a szkoda). Można by rzec, to babski moralitet. Nie jest lekką, łatwą i przyjemną historyjką "ku uciesze gawiedzi". Dlatego wokalistka, której poszukujemy do profesjonalnego wykonania Projektu, a która zechciałaby się podjąć tego zadania, winna zdawać sobie sprawę z nieco misyjnego (szumna nazwa!) charakteru upowszechniania zawartych w nim treści. Można by też o niej powiedzieć: genderowa, gdyby to nie było aż tak kontrowersyjne w naszym kraju, więc która z pań się nie boi takiej szufladki w swojej karierze, zapraszamy. Oddajemy całość bez zobowiązań.

Cały Projekt KLIKNIJ TUTAJ

Przygotowaliśmy odautorską wersję płyty z projektem Warkocz Komety, której celem jest - z pewnością nieudolne w warstwie wykonawczej - zademonstrowanie wyobrażenia pomysłodawczyni własnego "dzieła". Wydajemy ją  w ograniczonej ilości Manufakturą Domową: Rodzince, Przyjaciołom i Znajomym bliższym oraz dalszym, ale także zainteresowanym posiadaniem takiej pozycji płytowej w swojej kolekcji. Każda płyta zaopatrzona jest w książeczkę z tekstami piosenek, opowieścią - kanwą i numerem kolejnym.

Szczeg�y KLIKNIJ TUTAJ


26.05.2015. Po darmowym udosępnieniu programu  do obliczenia wyników wyborów Prezydenta RP (I + II tura) w dniu 14.04.2015., musieliśmy odsapnąć po szalonej pracy. Zgodnie z informacją z dn. 11.05.2015., po pierwszej turze wyborów, zajęliśmy się kontynuacją innej dziedziny tfurtrzości - piosenkarstwem (ortografia włałciwa, nie poprawiać!). Posłuchaj i oceń lub olej.
Wracamy do pracy - samotrzeć - równolegle nad dwoma kierunkami naszej działalności: kontynuacją prac nad programem System XXL WYBORY oraz przygotowaniem kilkunastu piosenek - płyty demo - może jakiś profesjonalista się zainteresuje...
Jako, że NIKT z ponad 60 adresatów (wszelkie media, partie, portale) w Polsce nie zareagował na propozycję skorzystania z programu, to miejsce w internecie określamy tagami: "zdziwieni" i "debilizacja".  Jaki tag będzie następny? "rozbawieni?"

11.05.2015.
Ta piosenka powstała w styczniu tego roku, ale nie emitowaliśmy jej aż do dzisiaj, dzień po wyborach prezydenckich, kiedy to zdobyliśmy namacalny dowód na arogancję wszelkich elit: politycznych i dziennikarskich. A, fe!

"Dziwny jest ten świat" śpiewał kiedyś Czesław Niemen.
My pewnie też dziwilibyśmy się, gdybyśmy nie byli tacy zniesmaczeni kampanią wyborczą, więc - choę daleko nam do kunsztu Czesława - polecamy naszą piosenkę: kliknij na obrazku, a usłyszysz lub, jeżeli nie masz dźwięku w komputerze, przeczytaj obok tekst. - Corrida polska.

Unosi się nad nią duch Freddi'ego Marcury, co obeznani w jego repertuarze, dostrzegą. Dzięki Freddie! Byłeś mi natchnieniem.

 kliknij tutaj, aby obejrzeć na YouTube
1/ Corrida, szatańska corrida / Arogancja elit sięga zenitu
Matador - błazen wiarołomny / Ma już dość medialnego kitu

Ref. Walcz, błaźnie, Walcz, błaźnie, Walcz, błaźnie, walcz
Dobądź całej swej mądrości, Dobądź całej swej mądrości
Dobądź całej swej mądrości, Giń, diable, giń, diable, giń, diable, giń
w niepojętej pazerności, bezgranicznej pazerności
wszechobecnej pazerności, Giń, diable, giń, diable, giń, diable, giń

2/ Diable rogi i kopyto walczą / W wielkiej kadzi wypełnionej pogardą
Smutno dzwonią dzwonki błazeńskiej czapki /
Gniew dojrzewa, vipy za podwójną gardą

Ref. Walcz, błaźnie,, walcz

3/ To masowa psychoza ruletki / Temu nędza, temu marazm, my bezkarni
Ostry chichot, triumfu wrzask / Spadać błazny, górą nasi my nietykalni

Ref. Walcz,  błaźnie,, walcz

4/ Towarzystwo wzajemnej adoracji / Mierny, bierny, ale wierny - ostoją
Każda zmiana tylko zmianą dekoracji / Władza gnoi tych, którzy jej nie mają.

Ref. Wstań, błaźnie, Wstań błaźnie, Wstań błaźnie, wstań
Dobądź całej swojej siły, Dobądź całej swojej siły, Dobądź całej swojej siły
 Giń, diable, giń, diable, giń, diable, giń...
Oby nam się takie sny nie śniły.

Wcześniejsze treści strony głównej przeniesiono do Archiwum.

System XXL WYBORY - informacje
:

09.07.2015. - ciąg dalszy nastąpi.

18.10.2015..  25.10.2015. - wybory do polskiego Sejmu i Senatu. Zgodnie z informacją w Archiwum idei projektu, prace nad projektem XXL Wybory rozpoczęliśmy od takich właśnie wyborów. Przerwaliśmy je, aby zająć się programem do wyborów na prezydenta (skończyliśmy w takim terminie, aby można było z niego skorzystać - nikt się nie zainteresował!?) - przeczytaj informacje z dn. 26.05.2015. Po zakończeniu projektu Warkocz Komety, jeszcze nie dojrzeliśmy, aby do pracy nad projektem XXL WYBORY wrócić, zwłaszcza że 60 adresatów nas totalnie olało, a od ćwierć wieku ponad 50 % obywateli RP ma w duupie wszelkie wybory.
Aby nie ulec całkowitemu zidioceniu, słuchając treści wszelkich mediów i niektórych znajomych (patrz, co o przeszło o 10 lat głupsi pisaliśmy w innym naszym projekcie www.systemxl.com/start_k.htm ), postanowiliśmy wrócić do obietnicy sprzed 40 lat: potrafimy ułożyć kostkę Rubika. Ułożyliśmy!
Dla podtrzymania tej umiejętności (aby przez np. rok nie zapomnieć), przygotowujemy dla siebie i KAŻDEGO ściągę:
Projekt Kostka Rubika dla każdego, za pomocą trzech procedur i jednej głównej. Po co to komu? Żeby zobaczyć, jak się fajnie układa?


PS.
Pytanie filozoficzne dodka-robola: czy istnieje na świecie taki mądry, który mógłby mi wytłumaczyć, na co komu kostka Rubika albo pytanie do wszelkich "tzw. zielonych" - po cholerę jest tyle rodzajów śrubokrętów (nie chodzi o wielkość). Proste pytanie - dziennikarze - media - internet - eksperci -  uprzejmie proszę o odpowiedź na adres prywatny: zywiol@systemxl.com
Aha, każdy tzw. "hejt" - mile widziany. Na "ciekawsze" odpowiem, co do reszty - użyję ROZUMU - pomyślę, co zrobić. Obiecuję: nie będę wzywał prawa w mojej obronie - PROSTE? 

Początek serwisu


4145 / 10000 Adres IP: 3.226.72.194
Host: ec2-3-226-72-194.compute-1.amazonaws.com