Stan Projektu

06.07.2015.
Z rozrzewnieniem i śmiechem z siebie cytujemy pierwsze zdanie z tego działu, sprzed 4 miesięcy, gdy tworzyliśmy tę stronę internetową:
"To temat, do którego wrócimy, jak tylko uporamy się z obecną fazą pracy nad projektem i goniącym nas czasem - będziemy tu informować o naszych postępach, potrzebach i prosić - z nadzieją na odzew - uczynnych ludzi o pomoc w konkretnych tematach, nad którymi pracujemy, licząc, że znajdzie się ktoś posiadający kod programu, kto może nam go udostępnić, lub inne informacje, co pozwoli nam oszczędzić czas."
Całość pierwotnej treści tego działu przenieśliśmy do Archiwum Stan Projektu.

Nie ukrywamy, troszkę czujemy się jak debile po reakcji znajomych na informację o tej naszej robocie, ale to nic. Tak naprawdę ciekawi nas jedynie to, jak tych 60 adresatów by wyjaśniło, kompletny brak reakcji na informację o udostępnionym każdemu i za darmo programie, gdyby ktoś się odważył zadać pytanie? Rzecz pewna: mamy namacalny dowód na "uczciwość" polityków i "rzetelność" dziennikarzy (celowo nie piszemy "polskich", bo polscy - jak, być może błędnie sądzimy - zareagowaliby właściwie - dotyczy i polityków, i dziennikarzy...).

W tej chwili stan projektu jest następujący: spokojnie i bez presji czasowej, zgodnie z informacją w dziale Idea Projektu - wracamy do roboty. W miarę postępu prac, będziemy tutaj informować o przebiegu naszej pracy.
Gdyby przypadkiem ktoś to czytał (!!!???), a chciał nam pomóc, może zainteresuje się innym naszym projektem: WARKOCZ KOMETY.
 

 

Powrót do Strony Głównej